Isawedding - Miejsce w którym spełniają się marzenia

Trzy wskazówki na kilka minut przed ceremonią zaślubin

by
  1. Podczas zakładania ślubnego stroju nie jest wskazana zbyt duża liczba osób. Zadbajcie o to, aby w tej ważnej chwili były przy Was tylko najbliższe Waszemu sercu osoby (rodzice, druhna, drużba). To oni zadbają o Wasz spokój kilka minut przed rozpoczęciem uroczystości. Tak samo sytuacja ma się przy błogosławieństwie. Poza rodzicami możecie również zaprosić dziadków, chrzestnych i rodzeństwo. Ważne, aby zostali oni poinformowani o godzinie błogosławieństwa kilka dni przed ślubem.
  2. Państwu Młodym podczas przejazdu na ceremonię często towarzyszą świadkowie. Lepszym rozwiązaniem nie tylko ze względu na wygodę będzie jazda Państwa Młodych z szoferem. Para Młoda może w tym czasie pobyć tylko we dwoje, złożyć sobie życzenia i celebrować ten czas kiedy są tylko sami. To także moment na uwiecznienie zdjęciem tego ważnego dla nich momentu. Pani Młoda powinna usiąść na miejscu uważanym za najważniejsze w samochodzie (za przednim fotelem pasażera). Pan Młody jako prawdziwy dżentelmen pierwszy wysiada z samochodu i otwiera drzwi partnerce, trzymając za dłoń pomaga jej wysiąść.
  3. Na miejscu ceremonii najlepiej być z 20 minut wcześniej. Para Młoda powinna przywitać wszystkich zebranych gości szerokim uśmiechem i podziękować im za przybycie.
KOMENTARZE0

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *