Isawedding - Miejsce w którym spełniają się marzenia

Nowinki technologiczne, które są pomocne przy organizacji wesela

by

Nowoczesne technologie to część naszego codziennego życia, dlaczego więc nie wykorzystać ich przy organizacji wesela. Prawie każdy z nas korzysta już z Facebooka, Instagrama, Pinterestu. Aplikacje te sprawią, że nasze wesele będzie bardziej nowoczesne i spersonalizowane, zachowując przy tym elegancki styl. Nowoczesne technologie znajdują zastosowanie przy planowaniu usadzenia gości, zarządzaniu listą gości oraz budżetem. Są pomocne, gdy Para Młoda prowadzi aktywny styl życia i nie ma czasu zajmować się tymi wszystkimi rzeczami realnie. Aplikacje te usprawniają komunikacje w relacjach Para Młoda – Goście Weselni.

Dzięki poczcie elektronicznej, wiadomości SMS czy stronie internetowej mamy możliwość przekazania gościom ważnych informacji dotyczących m.in. transportu, miejsca noclegu, szczegółów przyjęcia czy też ich miejsca usadzenia przy stołach.

Strona internetowa – jak ją stworzyć?

Pary Młode tworzą stronę internetową głównie do komunikacji z gośćmi weselnymi. Jest to idealne rozwiązanie, gdy wesele jest na dużą liczbą osób, zaproszone są osoby z zagranicy, a para szykuje wiele atrakcji dla gości. Gdy nasi goście są z różnych zakątków świata, warto stworzyć dla nich wielojęzyczną stronę. Będzie to wymagało od Pary większego zaangażowania, ale goście na pewno odwdzięczą się za to i poczują się ważni tego dnia.  Jeżeli uruchomisz stronę kilka miesięcy przed planowaną datą ślubu to możesz mieć pewność, że w razie trudność otrzymać wsparcie od bliskich Tobie osób.

Co powinna zawierać taka strona?

  • Datę i godzinę rozpoczęcia uroczystości ślubnej
  • Datę i godzinę rozpoczęcia przyjęcia weselnego
  • Adres miejsca zaślubin i przyjęcia weselnego z mapką ułatwiającą dojazd, danych do urządzeń GPS
  • Ramowy plan zaplanowanych atrakcji
  • Listę prezentów bądź aplikację, dzięki której goście mogą sprawdzić co zażyczyła sobie Para Młoda lub numer bankowy, na który można wpłacać pieniądze zasilające budżet nowożeńców
  • Listę ułatwiającą gościom potwierdzenie przybycia na ten wyjątkowy dzień
  • Dane kontaktowe do osoby, która będzie odpowiedzialna za komunikację z gośćmi w razie takiej potrzeby. Najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie Wedding Plannerki, której zadaniem będzie przypilnować każdej pojawiającej się trudności w dniu ślubu, a Para Młoda dzięki takiej osobie będzie miała pewność udanego dnia ślubu.
KOMENTARZE0

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *