fbpx
  • slider-photo-isa-wedding

PARTNERZY

Maria - violinist & singer

Maria - violinist & singer - skrzypaczka i wokalistka wykonująca muzykę klasyczną i rozrywkową. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku. Występuje w zespołach Fairy Ladies i Strings Girls Band. Na stałe związana jest z Operą na Zamku w Szczecinie. Posiada bogate doświadczenie - oprawa muzyczna na ślubach i eventach zajmuje się już od 12 lat. Na tej podstawie nie tylko doskonale potrafi dopasować się do potrzeb klienta, ale również - na bazie zbudowanych kontaktów - odpowiedzieć na najbardziej wymagające potrzeby. Od 2017 roku prowadzi Agencje Muzyczna Violinist, specjalizującą w oprawie muzycznej ślubów i eventòw.

BLANCO & NEGRO Salon Sukien Ślubnych i Wizytowych oraz Pracownia Krawiecka B&N

Katarzyna Balcerek to założycielka BLANCO & NEGRO Salonu Sukien Ślubnych i Wizytowych oraz Pracowni Krawieckiej B&N, które szybko stały się nowym punktem na mapie Szczecina, w którym nie tylko Panna Młoda ale każda kobieta znajdzie dla siebie to, czego szuka. W 2017-2018 reprezentowała BLANCO & NEGRO w cyklu: Metamorfozy Ślubne, w którym jako ekspert ds. mody ślubnej i wieczorowej stylizowała i ubierała przyszłe Panny Młode. Organizatorka i współorganizatorka wykładów, konsultacji i warsztatów z zakresu kreowania wizerunku, partnerka eventów, Dni otwartych dla kobiet, które miały miejsce zarówno w siedzibie firmy jak i na terenie powiatu Szczecin. Wraz z profesjonalną załogą, aktywnie wspiera kobiety w dążeniu do bycia piękną poprzez projektowanie,  krawiectwo artystyczne, szycie na miarę. Klientkami BLANCO & NEGRO są kobiety w każdym wieku – od  pierwszego miesiąca aż po seniorki bo jak sama twierdzi: „zaprojektujemy i uszyjemy wszystko o czym marzysz”.

CO NIE CO PAPIERU

Co Nieco Papieru tworzą wielbicielki nowoczesnej estetyki. Geometryczny design zaproszeń minimalistycznych równoważony jest ręcznie malowanym water color, przeniesionym w zaproszenia subtelne i rustykalne, z nutą szaleństwa. Kochają wyzwania i niepowatarzalne rozwiązania, owiane szykiem i elegancją. Dziewczyny tworzą dla tych, którzy chcą zachować swój niepowtarzalny styl w Dniu Ślubu.

ANNA BAŁDYGA

“Pierwszy taniec jest gotowy w momencie, kiedy wzrusza widzów oraz porusza tańczących”. Tą dewizą Ania zdobyła wieloletnie doświadczenie. Każdą parę uczy bardzo starannie dbając o miłą oraz swobodną atmosferę podczas zajęć. Ania jest również bezkompromisową wielbicielką wysokiej kultury i klasy, jaka powinna panować podczas pierwszego tańca. Zatem podczas lekcji narzeczeni poznają nie tylko kroki ale i również uczą się budować nastrój, jaki powinien panować podczas pierwszego tańca. Ania zadba o każdy detal, aby młoda para w Dniu Ślubu, mogła w pełni cieszyć chwilą.

GRODZKA AGENCJA ARTYSTYCZNA

Maja Nizińska wraz z Katarzyną oraz Damianem Krajka jako profesjonalni muzycy oferują naszym klientom oprawę muzyczną uroczystości weselnej. Kroją pomysł oraz repertuar pod charakter naszych klientów jak i styl całej imprezy. Cała oprawa muzyczna odbywa się z klasą, poczuciem humoru oraz dystansem. Jako zawodowi muzycy posiadają wszechstronne możliwości jakie daje im duża baza kontaktów w środowisku artystycznym, dzięki czemu nie istnieje dla nich pojęcie niemożliwe. Posiadają największą bazę instrumentalistów i wokalistów w naszym województwie. Cenią sobie talent oraz profesjonalizm.

EWA BERNAŚ

Ewa Bernaś to uśmiechnięta, zakręcona i romantyczna kobieta. W fotografii ceni sobie naturalność oraz piękne światło. Fascynuje się fotografią portretową a fotografia ślubna dawno skradła jej serce. Ewa jest pasjonatką, kocha fotografie a jej energia sprawia, iż sesje ślubne przetwarzają się we wspaniałą zabawę. Każda Para Młoda jest inna, każda ma swoją historię, która dzięki fotografii naturalnej, nieskrępowanej oraz niekoloryzowanej zostaje opowiedziana przez Ewa w sposób bajeczny.

KWIACIARNIA LEŚNA

Kwiaty choć pozornie nieme potrafią wyrazić najsubtelniejsze emocje. Ich delikatność kruszy najtwardsze serca. By o nie dbać potrzeba wiele cierpliwości, uporu i odporności na chłód, wilgoć i ostrze sekatora, który lubi czasem ukąsić florystkę w palec. To wszystko jednak drobnostki, gdyż praca z kwiatami umożliwia Małgosi kontakt z ludźmi w najważniejszych dla nich momentach - chwilach radosnych, smutnych, codziennych. Mając dwudziestoletnie już doświadczenie, będąc mistrzynią florystyki, może śmiało powiedzieć, że w swojej pracy najważniejsze jest słuchanie. Słucha swoich klientów i wyławia z ich opowieści te drobiazgi, które w jej głowie układają się w kompozycje, bukiety, wianki, butonierki… Gdy już usłyszy, pozostaje jej zaufać swojej intuicji i pasji która sprawia, że od lat nie nudzi się w pracy.

SANDRA MAGIERSKA

Absolwentka Szkół Muzycznych I i II stopnia. Magister Szczecińskiej Akademii Sztuki. Śpiewająca i grająca na fortepianie od siódmego roku życia. Przez lata wypracowała własny styl przekazywania muzyki zarówno rozrywkowej jak i klasycznej. Swoimi występami porusza, dociera głęboko do ludzkich serc i zapada na długo w pamięci słuchaczy. Na co dzień zajmuje się umuzykalnianiem dzieci i dorosłych, tak więc bez problemu przygotuje muzyczną niespodziankę dla Pary Młodej, włączając w nią członków rodziny Nowożeńców lub też swoich podopiecznych. Oddana, pracowita i perfekcyjna od pierwszej do ostatniej nuty.